Robotnik budowlany
TORPOL SPÓŁKA AKCYJNA
Konin, Polska
3 d. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków :

Wymagania :

  • Mile widziane wykształcenie Zasadnicze Zawodowe,
  • Chęć do pracy, nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie całego kraju ( Delegacja).Obowiązki :
  • Wykonywanie prostych czynności związanych z budową i modernizacją linii kolejowych / tramwajowych z możliwością szkolenia do obsługi maszyn torowych.Oferujemy :
  • zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz uprawnień do obsługi maszyn budowlanych i kolejowych,
  • pozytywną atmosferę w pracy,
  • Wykształcenie : zasadnicze zawodowe

    zasadnicze zawodowe