Data Engineer
Talent Hills
Poznań, PL
2 d. temu
source : Just Join IT

ETL (regular)

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm consultingowych w obszarze Big Data i przetwarzania danych, poszukujemy Data Engineer’a ze znajomością narzędzi ETL (dowolnego producenta) i / lub hurtowni danych, zainteresowanego rozwojem w obszarze data cloud / data engineer'ingu.

Zakres obowiązków :

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w obszarze hurtowni danych (m.in. architektura, ETL, data marts);
  • Integracja zbiorów danych i przepływów danych przy użyciu najlepszego w swojej klasie oprogramowania;
  • Profilowanie i analiza dużych i złożonych zbiorów danych pochodzących z różnych źródeł;
  • Udział w pełnym cyklu życia projektu (zbieranie wymagań, projektowanie, rozwój, testy, wdrożenia);
  • Praca w interdyscyplinarnych zespołach łączących kompetencje techniczne, biznesowe i data science.
  • Wymagania :

  • Znajomość narzędzi ETL (dowolnego producenta) lub hurtowni danych ;
  • Mile widziana znajomość i otwartość do rozwoju w środowiskach chmurowych;
  • Doświadczenie w języku SQL;
  • Komunikatywny angielski.
  • Oferujemy :

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość certyfikacji, uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach zewnętrznych oraz organizowanych przez pracodawcę i jego partnerów;
  • Bogaty pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, karty My Benefit, ubezpieczenie na życie i wiele innych.
  • Zgłoś tę pracę