Python Developer
Stilo Energy S.A.
Gdańsk. PL
1 d. temu
source : Just Join IT

Miejsce pracy : Gdańsk

Opis stanowiska

  • tworzenie i rozwój modułów w systemie ERP - Odoo ,
  • tworzenie i rozwój serwisów w Django ,
  • tworzenie i rozwój narzędzi do raportowania,
  • współpraca z zewnętrznymi developerami
  • Wymagania

  • znajomość Python’a w wersji 2.7 oraz 3
  • znajomość Django
  • znajomość HTML, XML (xpath), Javascript, CSS, YAML
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Git)
  • znajomość systemu Linux
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej
  • dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, energiczne podejście do działania,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dodatkowe atuty

  • znajomość / wcześniejsza praca z Odoo
  • Oferujemy

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • jednozmianowy tryb pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • kartę MultiSport.
  • Zgłoś tę pracę