Monter konstrukcji stalowych
Chemorozruch sp. z o.o.
Oświęcim, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy : Oświęcim. Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania : doświadczenie na stanowisku montera min.

1 rok, dobra znajomość dokumentacji technicznej, mile widziane uprawnienia energetyczne, do obsługi wózków widłowych i suwnic, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań, Zakres obowiązków : montaż konstrukcji stalowych różnego przeznaczenia w nowych, modernizowanych i remontowanych zakładach przemysłowych, wykonawstwo warsztatowe konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji.

Oferujemy : pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie, możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail. Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp.

z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww.

firmę . Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i / c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), ponieważ wyraził / a Pan / Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku