Customer Service Specialist
Hays Office
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Customer Service Specialist Warszawa NR REF. : 1129900Dla naszych Klientów z różnych branż (m.in. FMCG, farmaceutyczna) poszukujemy osób na stanowisko : Customer Service SpecialistOsoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za obsługę posprzedażowąKlientów.

Główne odpowiedzialności to odpowiadanie na zapytania Klientów drogą elektroniczną oraz telefoniczną, tworzenie numerów identyfikujących zamówienia, procesowanie zamówień w systemie,wyjaśnianie niezgodnościprzy współpracy z działami wewnętrznymi (księgowość, planowanie).

Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku lub w kontakcie z Klientem i rozwiązywaniu problemów. Kandydaci powinni charakteryzować się zorientowaniem na Klienta,odpowiedzialnością za powierzone zadania, a także dokładnością.

Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz MS Excel (tabele przestawne).Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin, możliwość skorzystania z pakietu benefitów, a także atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku