HYDRAULIKA (bądź) i WENTYLARZA ZATRUDNIĘ
JASBUD Usługi Budowlane i Instalacyjne Zbigniew Jaskólski
Stanin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma będąca od 22 lat na rynku budowlanym w Warszawie zatrudni HYDRAULIKA (bądź) i WENTYLARZA Praca na terenie Warszawy.

Wymagania : - Umiejętności techniczno-budowlane - Płynne poruszanie się po dokumentacji projektowej. - Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań - Abstynencja - przynajmniej w czasie godzin pracy.

Zakres pracy : - Montaż pionów i poziomów wod-kan i c.o., hydrantówka i deszczówka - Montaż grzejników, wodomierzy, ciepłomierzy, rozdzielaczy, zawórów -Montaż rurociągów okrągłych i prostokątnych instalacji wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej.

Oferujemy : - Godziwe wynagrodzenie i umowa o pracę (po okresie próbnym pełen etat) - Zakwaterowanie z łazienką - na koszt firmy.

 • Dojazd do pracy na terenie Warszawy - na koszt firmy. - Możliwy przyjazd i wyjazd z Warszawy - na koszt firmy. - Szkolenie i środki bezpieczeństwa BHP.
 • Praca w wymiarze godzinowym : 10 h. WYNAGRODZENIE : 20 zł. / h Brutto KONTAKT : Bernard Jaskólski tel : 518496691 Również mailowo : kandydaci.

  jasbud(małpa)interia.pl PREFERUJEMY TYLKO POLSKICH PRACOWNIKÓW OBCOKRAJOWCOM DZIĘKUJEMY.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku