Pracownicy produkcyjni poszukiwani - umowa o pracę!
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Konarzewo, PL
‎22 godz. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników produkcyjnych do zakładu w Dopiewie.

Numer referencyjny : KAKA

Miejsce pracy : Konarzewo

Zadania :

  • wykrawanie, modelowanie elementów produkcji
  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • prace porządkowe
  • Wymagania :

  • chęci do pracy na 3 zmiany
  • punktualność
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Firma oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • liczne dodatki do wynagrodzenia
  • zwrot za transport
  • Aplikuj