Mechanik maszyn przemysłowych
LOBO HR
Wołczyn, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Co będzie należało do Twoich obowiązków? utrzymanie zalecanych parametrów pracy maszyn i urządzeń od strony mechanicznej wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn usuwanie awarii i innych uszkodzeń maszyn i urządzeń realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu współpraca z działami produkcyjnymi Czego oczekujemy od Ciebie?

wykształcenia min. zawodowego o specjalności : mechanik lub elektromechanik maszyn i urządzeń bądź pokrewnego wiedzy w zakresie urządzeń mechanicznych doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku mechanika lub odbytych praktyk komunikatywności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie Co chcemy Ci zaoferować?

zatrudnienie w ramach umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe benefity : prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów i kolonii, dofinansowanie do przedszkola pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się międzynarodowej firmie możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń oraz kontakt z nowoczesną technologią pełne wsparcie i przyjazną atmosferę w pracy

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku