Spawacz MIG/MAG Praca Niemcy
Lederer Gmbh
Gdansk, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszych klientów na terenie Niemiec poszukujemy spawaczy MIG / MAG Wymagania : Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny !) Wykształcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe Doświadczenie w spawaniu metodą MIG / MAG oraz umiejętność czytania planów Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego Aktualne certyfikaty spawalnicze Mile widziane prawo jazdy kat.

B oraz własny samochód na wyjazd Oferujemy : Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie : od 13,0 do 15,0 Euro brutto / godz.

 • dodatki (dieta)Oferujemy : Oferujemy : Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie od 12 E brutto / godz. + dodatki
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku