Elektryk/Elektromonter
ZPUE S.A.
Włoszczowa, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym.

W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy : Włoszczowa

Kluczowe zadania :

  • Wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;
  • Montaż układów pomiarowych;
  • Montaż obwodów zasilających i sterowniczych.
  • Nasze wymagania :

  • Umiejętność czytania schematu elektrycznego;
  • Samodzielne drutowanie rozdzielnic według dokumentacji.
  • Co oferujemy :

  • Pracę w firmie produkcyjnej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Zmianowy system pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu : ’Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

    w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ’.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.