Doradca klienta
Finnova
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Międzynarodowa firma finansowa poszukuje energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe.

Jeśli pracowałeś w Futuro Finanse, bądź Open Finanse, Expander jesteś idealnym kandydatem do współpracy w naszym zespole.

Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za : - doradztwo w zakresie produktów oraz usług bankowych dla klientów biznesowych - identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów - uczestnictwo w procesie udzielania kredytu od momentu - złożenia wniosku, procesowania, aż do uruchomienia kredytu, za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, chat, audio, video, email - samodzielne stanowisko pracy pod kierownictwem osoby z centrali - budowanie długotrwałych relacji z klientami - obdzwanianie baz danych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz nowych baz danych - dbałość o jakość obsługi - realizację miesięcznych planów sprzedażowych - współpracę z parterami finansowymi Oferujemy : - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym - stałe miesięczne wynagrodzenie +wysoką premię, uzależnioną od wyniku sprzedaży - pracę w młodym, ambitnym zespole - indywidualny program wprowadzający, wdrożenie w standardy firmy, coaching managerski - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego - bogaty pakiet benefitów : - karta multisport, - prywatna opieka medyczna, - dofinansowanie do okularów itd.

 • ubezpieczenie na życie - dobrą lokalizację biura - firmowe i działowe wyjazdy integracyjne - niezbędne narzędzia do pracy po okresie próbnym Jeśli jesteś osobą, która na co dzień przełamuje stereotypy w myśleniu o bankowych rozwiązaniach, a dodatkowo : - posiadasz min.
 • roczne doświadczenie i wiedzę w zakresie sprzedaży i obsługi Klientów Biznesowych w Instytucji Finansowej - łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz utrzymać efektywne relacje z Klientami - ugruntowaną wiedzę produktową i procesową - bierzesz odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy oraz finalizujesz rozpoczęte działania - aktywnie poszukujesz nowych rozwiązań i jesteś otwarty na zmiany - działasz z energią i entuzjazmem - posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju nastawienie na cel i ich realizację - prawo jazdy kat.

  B. Straciłeś pracę, u nas ją dostaniesz! Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Globals Group sp.

  zo.o. z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku