Regionalny Kierownik Sprzedaży
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Wałbrzych, Polska
14 d. temu
source : Jobs.pl

Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży HVAC, poszukujemy kandydata na stanowisko :

Twoje zadania to :

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Uczestnictwo w targach, seminariach, prezentacjach branżowych
  • O Tobie :

  • Dobrze znasz branżę hvac
  • Masz doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych do zakładów produkcyjnych
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
  • Cenisz sobie samodzielność oraz zaufanie w swojej pracy
  • Co oferujemy :

  • Umowę o pracę, pierwsza na okres 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę w szwedzkiej firmie, wysoko ceniącej wartości oraz pracownika
  • Laptop, telefon oraz samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
  • Szkolenie wdrożeniowe w siedzibie firmy oraz wsparcie w początkowym okresie pracy
  • Oferta dotyczy pracy stałej.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych