Malarz-tapeciarz - Niemcy
Workingo Sp. z o.o.
Jelenia Góra, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Workingo Sp. z o.o. poszukuje do pracy w Niemczech :

 • malarzy
 • tapeciarzy Nie wymagana znajomość j. niemieckiego! - niemiecka umowa o pracę - stawki 11 -12,50 Euro brutto+ dieta 35 Euro / na dzień + kilometrówka - zorganizowane zakwaterowanie Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 lub +48 606-150-565 oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres : praca(małpa)workingo.
 • pl wpisując w temacie malarz-tapeciarz Niemcy" Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom.

  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku