Malarz-tapeciarz - Niemcy
Workingo Sp. z o.o.
Jelenia Góra, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Workingo Sp. z o.o. poszukuje do pracy w Niemczech :

 • malarzy
 • tapeciarzy Nie wymagana znajomość j. niemieckiego! - niemiecka umowa o pracę - stawki 11 -12,50 Euro brutto+ dieta 35 Euro / na dzień + kilometrówka -
 • zorganizowane zakwaterowanie Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 lub +48 606-150-

  565 oraz wysłanie CV przez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres : praca(małpa)workingo.pl wpisując w temacie malarz-tapeciarz Niemcy" Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp.

  z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom.

  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku