Monter/spawacz MIG/MAG-naczepy
Covebo Work Office
Katowice, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska :

  • Montaż naczep w stali czarnej.
  • Możliwe drobne prace spawalnicze.
  • Praca na stanowisku samodzielnym.Wymagania :
  • Doświadczenie w montażu minimum 3 lata.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategoria B.
  • Nie wymagamy aktualnych uprawnień spawalniczych!Oferujemy :
  • Wynagrodzenie 520 euro netto / 40h, zależnie od doświadczenia.
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę managera.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.
  • Zgłoś tę pracę