Monter konstrukcji stalowych
RDS Group Sp z oo
Katowice
1 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

  • poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów składacz konstrukcji praca na hali
  • praca z dużymi elementami stalowymi : cięcie, szlifowanie, prasowanie,
  • Wymagania

  • umiejętność pracy z narzędziami i elektronarzędziami typu szlifierka kątowa,
  • wiertarka

  • wymagane dokładność i wysoki poziom jakości swojej pracy
  • dobra znajomość rysunku technicznego bezwzględnie wymagana
  • mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku
  • Oferujemy

  • istnieje możliwość podniesienia kwalifikacji, jeżeli pracownik się sprawdził to po paru
  • miesiącach pracy pracodawca może zorganizować kurs na zrobienia kursu i szkolenia

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych