Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu
EasyHiringPro - EUR
Gdańsk, Poland
5 d. temu
source : Stellenanzeigen.de

Atlanta Poland S.A. #zmiłościdobakalii powstała w 1990r., od 2005r. jest notowana na Warszawskiej GPW.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w dostawie bakalii dla wiodących producentów żywności i sieci handlowych w Polsce pod ich markami własnymi oraz czołowym importerem bakalii z całego świata.

Posiadamy dwa zakłady wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Starannie kontrolujemy procesy, aby zapewnić wysoką jakość, walory smakowe i zdrowotne naszych produktów, a ich gwarancją są systemy ISO 9001, HACCP i BRC, akredytowane przez Lloyd’s Register Quality Assurance.

Jako firma z tradycją, ukierunkowana na zrównoważony rozwój, cenimy różnorodność i transfer wiedzy. Partnerstwo, szacunek, współpraca, bezpieczne warunki pracy, dbałość o stały rozwój naszych Pracowników i środowisko naturalne to nasze zasady jako uczestnika globalnego biznesu i odpowiedzialnego działacza społecznego.

Wymagania :

  • Wykształcenie min. zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane
  • Uprawnienia SEP do 1kV jako dodatkowy atut
  • Zdolność do pracy na wysokości (do 10m)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana
  • Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel)
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesującą pracę
  • Stałe wynagrodzenie + premia + posiłki profilaktyczne
  • Szkolenia zawodowe finansowane lub dofinansowane przez pracodawcę
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna po okresie próbnym, karta Multisport, dofinansowanie szkoleń, pakiet socjalny, w tym karty przedpłacone, świadczenia dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne i inne)
  • Możliwość wykorzystania i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacji oraz innych rozwiązań usprawniających
  • Praca 3-zmianowa
  • Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Opis stanowiska :

  • Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie elektryki / elektromechaniki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań
  • Usuwanie awarii elektrycznych / elektryczno-mechanicznych praca samodzielna lub w zespole
  • Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie elektryki / elektromechaniki zgodnie z harmonogramem
  • Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń
  • Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego
  • Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania
  • Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych
  • Raportowanie wykonania prac do przełożonego
  • Zgłoś tę pracę