Kędzierzyn-Koźle - praca przy wykładaniu towaru.
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

SAVOIR Group Sp. z o.o. Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : Merchandiser serwisant / osoba do wykładania towaru Miejsce pracy : Market spożywczy, ul.

Kozielska, Kędzierzyn-Koźle Zadania : - Wykładanie towarów na Dziale Suche (dbanie o należytą ekspozycję towarów, kontrola dat ważności itp.

Wymagania : - pełnoletność, - posiadanie aktualnej książeczki lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, - dyspozycyjność w godzinach porannych, - mile widziane doświadczenie przy wykładaniu towaru.

Szczegóły oferty : - praca trzy razy w tygodniu, po ok. 2 godziny, - wynagrodzenie : 17,00zł brutto za godz. pracy, - umowa zlecenie z ZUS.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dz.

U. z 2018 r poz. 1000 ). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi.

Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku