Specjalista ds. sprzedaży maszyn - Sosnowiec
Lepsza Praca
Sosnowiec, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Lepsza Praca to polska firma, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie, głównie dla sektora przemysłowego.

Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją maszyn do obróbki skrawaniem, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko : Specjalista ds.

sprzedaży maszynMiejsce pracy : SosnowiecZakres obowiązków :

  • Kompleksowa obsługa klientów (spotkania i kontakty telefoniczne, przygotowanie ofert i kalkulacji, przyjmowanie zamówień, kontrola dostaw, nadzór nad realizacją zamówień)
  • Doradztwo w zakresie dopasowania maszyn do potrzeb klienta
  • Negocjowanie warunków umów
  • Współpraca posprzedażowa z klientami
  • Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie do przełożonego z prowadzonych działańWymagania :
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • Bardzo dobre umiejętności i predyspozycje sprzedażowe
  • Doświadczenie w sprzedaży do zakładów produkcyjnych : sprzedaż maszyn, narzędzi skrawających, chłodziwa, usługi obróbki metali, techniki ściernej, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, artykułów BHP itp.
  • Mile widziana znajomość rynku usług obróbki skrawaniem, branży maszynowej i pokrewnych
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w branży sprzedaży maszyn
  • Prawo jazdy kat. BNasz klient oferuje :
  • Szkolenia produktowe, techniczne
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Płaca podstawowa oraz premia od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracyOsoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych