Pracownik produkcji – autoklaw
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Żywiec
‎20 godz. temu
source : infoPraca

Oferta :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • Możliwość podjęcia dłuższej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość uzgodnienia terminu rozpoczęcia pracy
  • Stawka godzinowa, rozbudowany system premiowy
  • Praca w systemie 3-zmianowym po 8 godzin od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium : dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover
  • Wymagania :

  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Zadania :

  • Obsługa maszyny wulkanizacyjnej
  • Nawlekanie i zdejmowanie przewodów z kształtek
  • Kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy
  • Zgłoś tę pracę