Pracownik sprzątający - Bartoszyce
HR for Business Sp. z o.o.
Bartoszyce, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się usługami porządkowo - czystościowymi poszukuje osoby na stanowisko : PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY w Urzędzie Skarbowym (Bartoszyce) Godziny pracy : 15 : 00-20 : 00 od poniedziałku do piątku Do głównych obowiązków należeć będzie : - utrzymanie czystości na obiekcie - praca w pomieszczeniach wewnętrznych Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny : w godz 08 : 00-16 : 00 510 012 290 po godz.

16 : 00 (71 711 01 44) lub przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku