pracownik myjni samochodowej
CEDRU Sp. z o.o.
Wrocław
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

CEDRU Sp. z o.o. pomaga osobom i instytucjom uzyskać należne odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Podejmujemy się reprezentacji osób poszkodowanych przed Ubezpieczalniami i Sądami, prowadząc sprawy kompleksowo do zakończenia ich sukcesem.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

pracownik myjni samochodowej Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Opis stanowiska

Pracownik Myjni Samochodowej

Firma OS-CAR Detailing Studio we Wrocławiu ul. Powstańców Śl. 211 B poszukuje praciwnika do myjni samochodowej.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • kultura osobista
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Zgłoś tę pracę