Asystentka biura z bardzo dobrym angielskim
Anchor Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Renomowana firma o zasięgu międzynarodowym poszukuje do swego kameralnego biura w Warszawie energicznej osoby na stanowisko : ASYSTENTKI / ASYSTENTA BIURA (ASB05) odpowiedzialnej / go za wsparcie Zarządu oraz sprawne funkcjonowanie Sekretariatu Miejsce pracy : Warszawa Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za : oProwadzenie kalendarza przełożonych, oPrzyjmowanie gości i obsługę spotkań biznesowych, oPrzygotowanie raportów, zestawień, prezentacji itp.

oWspieranie Zespołu w bieżących zadaniach, oOrganizację i kontrolę nad obiegiem dokumentów w firmie (w postaci papierowej i elektronicznej), oOrganizację krajowych i zagranicznych podróży służbowych przełożonych, oDodatkowe zadania będą obejmowały prace administracyjne związane z kompleksową obsługą Biura.

Od Ciebie oczekujemy : oWykształcenia wyższego, oDoświadczenia na podobnym stanowisku - min. 1 rok, oBardzo dobrej znajomości języka angielskiego, oDobrej znajomości pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem : MS Word, Power Point, Excel, oUmiejętności organizacyjnych i dobrej organizacji pracy, oWysokiego poziomu kultury osobistej, lojalności i dyskrecji, oEnergicznego usposobienia, otwartego umysłu i chęci rozwoju, oUmiejętności obsługi urządzeń biurowych.

Oferta jaką mamy dla Ciebie : oZatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), oMożliwość poszerzania swoich kompetencji, oPracę w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią, oRozpoczęcie pracy planowane na początek maja.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie aplikacji - Ref. ASB05 Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku