Kariera IT - bezpłatne spotkanie branży IT
Careercon
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu

Już 29 września (sobota) zapraszamy na kolejną edycję Kariera IT dla województwa mazowieckiego! Tym razem spotykamy się w kultowym Pałacu Kultury i Nauki w samym centrum Warszawy.

Zaczynamy o 09 : 00! Zachęcamy do udziału wszystkich specjalistów IT, programistów, testerów oraz studentów kierunków informatycznych.

Gwarantujemy mocną część merytoryczną (3 sale prelekcyjne jednocześnie), masę ciekawych ofert zatrudnienia z całej Polski i zagranicy oraz spotkania z potencjalnymi pracodawcami w luźnej atmosferze.

Miłym dodatkiem jest strefa masażu od Care Solutions, konsultacja CV z doradcą zawodowym oraz możliwość zdobycia nagród od IT.

PWN, JetBrains czy CrazyCart Warszawa! Planowane tematy prelekcji : Wykorzystanie metod sztucznej inteligencji w analizie obrazów (rozpoznawanie emocji, twarzy, obiektów) -

Dawid Borycki Działająca Aplikacja frontowa + API w 40 minut (Tomasz Zwierzchoń) Machine Learning - Jak rozwiazac wiekszosc problemow (Rafał Prońko) Świat technologii Augmented Reality dziś i jutro (Rafał Kosidło) SPA / PWA w wydaniu praktycznym (Michał Szklarski) Syntezator mowy w modelu serverless (Piotr Kalinowski) Apache Kafka -

wprowadzenie i podstawy budowy mikroserwisów (Filip Tepper) Od programisty do artysty, czyli JavaScript w służbie animacji w Adobe After Effects (Marcin Wasyluk) Transfer Learning for Neural Networks (Dominik Lewy) Jak wyciągnąć wnioski z Big Data?

Czyli ciekawe komponenty Qlik Sense (Jacek Mossakowski) Jak rozwalić dowolny projekt w 4-6 tygodni (Paweł Lewtak) Firmy, które zaprezentują swoje najnowsze oferty pracy to m.

in. Hays, Luxmed, ItConnect, ReactRangers, ActumLab i wielu innych! Udział jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie http : / / careercon.

pl / konferencja / kariera-it-warszawa-24-03-2018 /

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku