Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku
Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.
Opole, Opolskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Hongbo Clean Energy Europe Sp. Z o.o. wysoko zautomatyzowana fabryka półprzewodników z wydajną i energooszczędną produkcją LED, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko : Specjalista ds.

Sprzedaży i Rozwoju Rynku Miejsce pracy : Opole Zadania : - Realizacja celów i planów sprzedażowych, - Rozwijanie dystrybucji na powierzonym terenie, - Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji i kontaktów z klientami, - Analiza rynku na podległym terenie, - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - Skuteczne wdrażanie strategii marketingowej i promocja nowych produktów, - Prezentowanie indywidualnych oferty i dbałość o wizerunek firmy, - Sporządzanie oraz monitorowanie zamówień, - Pełne prowadzenie dokumentacji w zakresie sprzedaży, - Monitorowanie i analiza działań konkurencji, - Współpraca z pracownikami innych działów Poszukujemy osób, które : - Posiadają doświadczenie na stanowisku specjalisty ds.

sprzedaży lub przedstawiciela handlowego - Potrafią budować długofalowe relacje z klientami, - Posiadają umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, - Wykazują się zaangażowaniem w realizację założonych celów i zadań, - Potrafią poszukiwać niestandardowych rozwiązań i lubią wyzwania, - Posiadają umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków, - Charakteryzują się samodzielnością i umiejętnością organizacji własnej pracy, - Są odporne na stres, - Posiadają prawo jazdy kategorii B - Znajomość rynku medycznego jest dodatkowym atutem W zamian oferujemy : - możliwość rozwoju zawodowego w firmie międzynarodowej - umowę o pracę i dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) - pełną wyzwań i samodzielną pracę w dynamicznym środowisku - niezbędne narzędzia pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem Specjalista ds.

Sprzedaży i Rozwoju Rynku na adres : Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku