Fizjoterapeuta - wykładowca do prowadzenia zajęć
skk
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Studium Kształcenia Kadr to placówka kształcąca na terenie całej Polski. Szukamy wykładowców, praktyków w zawodzie, do prowadzenia zajęć na terenie Łodzi.

Zakres obowiązków : Prowadzenie zajęć zgodnie z programem szkoły policealnej, który wymaga nauczania m. in : - Teoretycznych podstaw masażu -

Anatomii z fizjologią - Zarysu fizjoterapii - Zagadnień klinicznych w masażu - Masaż - Fizjoterapia Kwalifikacje i umiejętności : ukończone studia wyższe kierunkowe lub wykształcenie techniczne doświadczenie w pracy technika masażysty lub fizjoterapeuty, dyspozycyjność popołudniami i / lub w weekendy umiejętność przekazywania wiedzy w ciekawy i angażujący sposób komunikatywność.

Oferujemy : Zapewniamy dogodne warunki pracy, pewne i atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w systemie weekendowym, dlatego prosimy o opisanie w liście motywacyjnym, swojego trybu pracy i wykazania w / w dyspozycyjności.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku