.NET Core Developer
ITgenerator
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Just Join IT

C# (regular)

ASP.NET Core (regular)

Entity Framework (regular)

  • NET Core (regular)
  • KOGO SZUKAMY?

    Poszukujemy programisty .NET Core, który uzupełni zespół ITgenerator.

    Jesteśmy małym, zgranym teamem, daleko nam od korpo i każdy ma wpływ na proces oraz firmę.

    Idealny kandydat / ka to osoba, która nie boi się wyzwań i odpowiedzialności za kluczowe projekty, która stanie się uzupełnieniem doświadczonego zespołu programistów aplikacji mobilnych i webowych przy pracy dla startupów oraz większych firm takich jak BMW, Amica czy Amazon.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

  • minimum 3-letniego doświadczenia komercyjnego (udział w co najmniej 2 projektach) w programowaniu aplikacji webowych i API
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • systematyczności, terminowości, analitycznego myślenia, produktywności w realizacji przydzielonych zadań, umiejętności pracy w metodologii Agile
  • dobrej znajomości : C#, MS SQL, Entity Framework, ASP.NET Core
  • znajomości HTML 5, CSS, Java Script
  • komunikatywności i umiejętności pracy w małym zespole
  • DODATKOWE ATUTY :

  • doświadczenie z frameworkiem Angular
  • kreatywność w wyborze bibliotek usprawniających realizację projektów
  • doświadczenie z Azure lub inną chmurą
  • znajomość IIS, Windows Server
  • OBOWIĄZKI

  • programowanie aplikacji w ASP.NET Core
  • programowanie aplikacji SPA w Angular
  • utrzymanie aplikacji (poprawki i rozwój)
  • wykonywanie Code Review
  • wycena pracochłonności zadań
  • raportowanie statusu zadań
  • udział w procesie projektowym i spotkaniach zespołu
  • CO OFERUJEMY?

  • możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach
  • przyjazną atmosferę tworzoną przez prawdziwych pasjonatów nowych technologii
  • dołączenie do utalentowanego zespołu profesjonalistów, którzy zaprojektowali oraz napisali kod dla ponad 130 aplikacji mobilnych i webowych
  • dużą swobodę w ramach projektu co do wyboru technologii - korzystamy zawsze z najnowszych dostępnych wersji środowisk i bibliotek.
  • Zgłoś tę pracę