Inżynier Automatyk
Schneider Electric
Szczecinek, ZP, PL
2 d. temu

Inżynier Automatyk-006CZVCzy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Do naszej fabryki w Szczecinku poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Inżyniera Automatyka.

Twój zakres obowiązków :

  • Wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń związanych z automatyką i sterowaniem
  • Analiza RCA awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach
  • Planowanie i nadzór nad realizacją czynności prewencyjnych
  • Planowanie i koordynowanie wykonania remontów i napraw parku maszynowego
  • Udział w projektach : wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie propozycji usprawnień oraz modernizacji maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi maszyn dla Monterów i Operatorów Maszyn
  • Koordynacja prac Zespołem Mechaników
  • Kwalifikacje

    Doświadczenie i umiejętności, których szukamy :

  • Wykształcenie : wyższe lub średnie techniczne kierunek robotyka / automatyka / mechatronika
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z Utrzymaniem Ruchu
  • Znajomość automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki
  • Umiejętność diagnostyki maszyn przemysłowych, oprogramowania sterowników PLC
  • Zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój zawodowy
  • Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne - eksploatacja do 1 kV Grupa 1
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Lean Manufacturing oraz TPM
  • Doświadczenie we wdrożeniach AI oraz IIoT
  • Jeśli interesuje Cię :

  • Interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, charakteryzującej się stałym rozwojem oraz kulturą organizacyjną opartą na wartościach
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne warunki pracy, wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Nie wahaj się i wyślij CV już dziś!
  • W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili.

    Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.