Ślusarz 12€/godz.+dieta 7€ netto/godz. NIEMCY. - ULM, Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Wroclaw, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA : NAPRAWA MASZYN TYPU KRAM. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : doswiadczenie i umiejetności w Pracach Slusarskich + czytanie rysunków technicznych, znajomosc jez.

niemieckiego komunikatywnie auto do wyjazdu nie jest wymagane!! zawod branzowy nie jest wymagany!!. Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Oferujemy : Niemiecki Pracodawca poszukuje SLUSARZY MASZYNOWYCH do Pracy w Niemczech. Zatrudnienie od 11.11.2019, 18.11.2019 i w kolejnych tygodniach.

Miejsce Pracy ULM. PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. STANOWISKO PRACY : WARSZTATY SLUSARSKIE, HALE PRODUKCYJNE.

OFERTA Pracy dla Samodzielnych Slusarzy i Teamow Dwuosobowych. STAWKA : od 12,00 do 13,00 EUR brutto / godz. + dieta 7,00 EUR netto / godz.

Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. Pracownik opłaca Kwaterę.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych