Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta
ORPEA Polska
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przychodnia lekarska Orpea Polska Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko fizjoterapeuty / fizjoterapeutki.
  • Nasze wymagania

  • Prawo wykonywania zawodu (PWZ)
  • Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane ukończone kursy z zakresu terapii manualnej
  • Umiejętność interpretacji stanu zdrowia pacjenta
  • Zdolność szybkiego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z ludźmi
  • Dobra organizacja pracy
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w systemie zmianowym (8-18),
  • Weekendy wolne
  • Praca w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Państwa dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą klauzulą RODO, dostępną na stronie orpea.pl / rodo. Jeżeli w treści CV umieszczają Państwo dane osobowe, których zakres wykracza poza wskazany w klauzuli, uznajemy, że wyrazili Państwo zgodę na ich wykorzystanie.

    Jeżeli w treści CV umieszczają Państwo szczególne kategorie danych (np. informacje o stanie zdrowia, niepełnosprawności, wyznaniu religijnym), prosimy o dopisanie do CV tego zdania : Wyrażam zgodę na wykorzystanie przekazanych danych szczególnej kategorii w rozumieniu art.

    9 RODO. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy wykorzystywali te dane w toku rekrutacji, prosimy o ich usunięcie z CV. Brak dopisku sprawi, że szczególne kategorie danych zostaną przez nas usunięte i nie będą przez nas uwzględniane.

    Jeżeli Państwa CV ma być uwzględniane także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie do CV tego zdania : Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji ORPEA POLSKA sp.

    z o.o. . Brak dopisku sprawi, że Państwa CV nie będzie uwzględniane w przyszłych rekrutacjach.