PRACOWNIK PRODUKCJI Fobos
FOBOS INVEST SP. Z O.O.
Sztum, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy stabilną polską firmą zajmująca się pakowaniem żywności dla międzynarodowych koncernów branży spożywczej. W związku z wdrażaniem nowych produktów i stałym rozwojem poszukujemy Kandydatów ze Sztumu, Malborka, Kwidzyna i okolic na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Nr ref.

PP / 08 / 2018 miejsce pracy : SZTUM Opis stanowiska : przygotowywanie surowców i materiałów opakowaniowych do produkcji pakowanie wyrobu gotowego etykietowanie i układanie kartonów zbiorczych na palecie bieżąca kontrola kartoników i saszetek dbanie o czystość i porządek.

Wymagania : wykształcenie zawodowe lub średnie zdolności manualne gotowość do pracy w systemie zmianowym aktualna książeczka zdrowia mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym lub firmie produkcyjnej.

Oferujemy : zdobywanie doświadczeń w dynamicznej firmie o unikalnym profilu działalności program szkoleń wewnętrznych pracę w zaangażowanym zespole.

Jeśli lubisz czyste i bezpieczne warunki pracy, pracę w ruchu oraz w w zróżnicowanym zespole, ta praca jest dla Ciebie! Nadesłanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę Firmie Fobos Invest Sp. Z O.O. z siedzibą w Sztumie, Ul. : Żeromskiego 6 82-

400 Sztum zwanym dalej Pracodawcą, na przetwarzanie danych osobowych podanych przez ze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz przyszłego zatrudnienia.

Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody należy przekazać pisemnie na adres siedziby firmy lub przesłać na adres mailowy : .

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku