Stolarz do produkcji okien – Niemcy
FACHPRACA
praca za granicą, Poland
28 d. temu

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku : STOLARZ DO PRODUKCJI OKIEN.

Oferujemy :

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Zakres obowiązków :

  • Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
  • Dlaczego ABC Work :

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom
  • Prosimy o przesyłanie CV na adres : info abcwork.eu

    Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

    Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp.

    z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS : 0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym "

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych