praca ŚW. MIKOŁAJ - WIGILIA 2018 DOBRA STAWKA! Kalisz
pracamikolaj
Kalisz, Wielkopolskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Dam pracę mężczyznom, którzy chcą wcielić się w rolę św. mikołaja w wigilię 2018. TYLKO ZDECYDOWANE I ODPOWIEDZIALNE OSOBY! Praca w towarzystwie Elfa.

Rozdawanie prezentów podczas wizyt domowych na terenie Kalisza / Ostrowa. ZAPEWNIAMY : - wypłatę gotówką od razu po zakończeniu wizyt ! - pełny profesjonalny strój Św.

Mikołaja (nikt Cię nie rozpozna) - towarzystwo doświadczonego pomocnika podczas wizyt - ustalony grafik i rozkład wizyt - pomoc i przeszkolenie - współpracę na przyszłość i inne zlecenia GODZINY PRACY : 17-21 wigilia 24.

12.2018 STAWKA : 300 ZŁ WYMAGANIA : - dyspozycyjność W WIGILIĘ OD GODZ. 17 DO 21.30 - odpowiedzialny i zdecydowany mężczyzna - otwarty, pozytywny, nie bojący się kontaktu z dziećmi (i dorosłymi) - mile widziana postura "mikołajowa", ale zapewniamy brzuch i inne atrybuty Mikołaja - mile widziane doświadczenie jako Mikołaj lub w kontaktach z dziećmi (ale niekoniecznie) - mile widziane prawo jazdy, ale niekoniecznie ZGŁOSZENIA : tel. 533 577 999 napisz :

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku