Mechanik w dziale utrzymania ruchu
LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
Oława
2 d. temu
source : infoPraca

Nr ref. : 0036337

Rodzaj pracy : Praca stała

Zakres obowiązków :

  • Zapewnienie gotowości do pracy maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych (prasy);
  • Prowadzenie sprawnej diagnostyki i regulacji;
  • Przeglądy maszyn i instalacji;
  • Diagnoza usterek mechanicznych maszyn i ich usuwanie;
  • Realizacja zadań w pełnej zgodności z obowiązującyjmi standardami jakościowymi i organizacyjnymi;
  • Udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych;
  • Oczekiwania :

  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw mechanicznych;
  • Doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych;;
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku;
  • Umiejętność pracy w zespole (2-3 elektryków na zmianie);
  • Oferta :

  • Umowa o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie + premie;
  • Możliwość rozwoju w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Miejsce pracy : Jelcz-Laskowice;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie produkcyjnej;
  • Zgłoś tę pracę