Monter maszyn przemysłowych
Xton
Nowy Sącz, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

XTON - Producent innowacyjnych urządzeń dla motoryzacji i przemysłu poszukuje osoby na stanowisko monter maszyn. Wymagania : - zdolności manualne - dokładność - skrupulatność - sumienność - umiejętność pracy w grupie - mile widziane doświadczenie w zakresie pneumatyki elektryki oraz hydrauliki Zakres prac : - montaż pneumatyki - montaż elektryki - montaż hydrauliki - montaż elementów metalowych - składanie maszyn z gotowych podzespołów niektóre ważące po 30kg.

Oferujemy : - miejsce pracy : Nowy Sącz - umowę o pracę, - pracę w młodym zespole. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku