Operations Specialist - 321Sprzedane!
321 Sprzedane
Warsaw, Poland
5 d. temu

Warsaw, Poland / 321 Sprzedane Operations / Full-time jest częścią Grupy OLX. Razem z OTOMOTO chcemy zmienić rynek sprzedaży samochodów używanych w Polsce, tak aby proces sprzedaży był prosty, szybki i komfortowy!Mając to na uwadze poszukujemy osoby na stanowisko Operations Specialist z umiejętnościami administracyjnymi i dobrym podejściem do naszych Klientów.

Może to właśnie Ty pomożesz nam rozkręcić biznes na lokalnym rynku? A my pomożemy rozszerzyć Twoją wiedzę na temat rynku samochodów używanych!

Twój zakres obowiązków :

  • Zarządzaniem obiegiem dokumentów związanych ze sprzedażą samochodów
  • Dbałość o kompletność dokumentacji sprzedawanych samochodów
  • Nadzór nad procesem rejestracji samochodu
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Nasze oczekiwania :

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub operacyjnej min. 1 rok
  • Doświadczenie w obsłudze najmu / leasingu / kredytów samochodowych mile widziane
  • Min. średnie wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia
  • Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość nauki i rozwoju w obszarze mechaniki pojazdów
  • Szkolenia branżowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy w firmie, która wprowadza innowacyjny sposób sprzedaży i kupna aut na polskim rynku samochodów używanych
  • Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach.

    Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej : )Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys.

    utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy . W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly, 321 Sprzedane i Obido.

    Więcej informacji znajdziesz na : Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuje się w Grupie OLX sprawdź>

  • Wszystkie określenia wyrażone w formie męskiej odnoszą się w jednakowym stopniu do pozostałych płci i nie mają na celu jakiejkolwiek dyskryminacji.
  • Zgłoś tę pracę