Senior Pentester - IT Security Specialist
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient to firma specjalizująca się w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego. Tworzy ją zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów.

Łącząc pasję, zaangażowanie, profesjonalizm i wiedzę - doradzają, projektują, wdrażają, optymalizują oraz wspierają w utrzymaniu indywidualnie dostosowanych rozwiązań.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • 3+ doświadczenia w testach penetracyjnych aplikacji webowych i / lub mobilnych
  • Znajomość metodyk OWASP, PTES, OSSTMM
  • Posiadanie co najmniej 2 certyfikatów związanych z testami penetracyjnymi na poziomie eksperta np. : OSCP, eWPT, eWPTX albo równoważne
  • Umiejętność programowania (Python / Java / JavaScript)
  • Zarządzanie i samodzielność w realizacji projektów
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B1)
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (krajowe do 10% czasu pracy)
  • Dodatkowe atuty :

  • Certyfikaty związane z bezpieczeństwem informacji, np. : CISSP, CISA, ISO27001 Lead Auditor, itp.
  • Certyfikaty techniczne wiodących producentów, np. : Microsoft, Oracle, Red Hat, Cisco, Checkpoint, itp.
  • Posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa osobowego
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Budżet szkoleniowy
  • Certyfikaty z bezpieczeństwa
  • Przyjazna atmosfera
  • Praca w zespole ekspertów
  • Karta Multisport (w 60% opłacana przez firmę)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Obowiązki :

  • Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Samodzielna realizacja projektów w różnych obszarach m. in. : web, infrastruktura, mobile, red teaming
  • Przygotowanie raportów z wykonanych testów penetracyjnych
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.