Mechanik samochodowy / mechanik samochodowy m / f
Hueser European Recruiting UG
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Mechanik samochodowy / mechanik samochodowy / technik mechatronik m / f / d / poszukiwanyDla naszego klienta, dużego salonu samochodowego z kilkoma autoryzowanymi warsztatami marek Ford i Citroen, poszukujemy po jednym dla lokalizacji w 88512 Mengen (Citroen) i 72488 Sigmaringen (Ford) / Baden WürttembergDoświadczony mechanik samochodowy.Mechanik pracy :

 • Konserwacja i naprawa wszystkich marek samochodów (zwłaszcza Citroen i Ford)Wymagania dla mechanika samochodowego : o Ukończone szkolenie na mechanika samochodowego i doświadczenie w zawodzieo Znajomość języka niemieckiego od A2 (lepiej B1) według Europ.
 • Ramy OdniesieniaNa życzenie chętnie wesprzemy Ciebie lub naszego klienta w procedurach administracyjnych, wnioskach i otwarciu niemieckiego konta bankowego.

  W razie jakichkolwiek pytań Pan Hüser jest dostępny pod telefonem w każdej chwili

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku