Pracownik Działu Technicznego
Euro-Hotele Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
8 d. temu

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie -

Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow, poszukują idealnego kandydata na stanowisko : Pracownik Działu Technicznego Miejsce pracy : małopolskie / Kraków Opis stanowiska : dbanie o sprawne funkcjonowanie hotelu od strony technicznej kontrola, prace serwisowe i drobne naprawy instalacji elektrycznej, wodno-

kanalizacyjnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, pozostałych w hotelu (w tym : wymiana lub czyszczenie filtrów, wymiana żarówek, regulacja zamków, itp.

usuwanie usterek w urządzeniach i sprzęcie stanowiącym wyposażenie hotelu (w pokojach, łazienkach, korytarzach, salach bankietowych oraz w pozostałych pomieszczeniach technicznych i biurowych) drobne prace remontowe m.

in. w zakresie tynkowania, malowania, tapetowania, prac ślusarskich, naprawy uszkodzonych mebli (prace stolarskie), itp. współpraca ze wszystkimi służbami hotelu (w tym serwisami zewnętrznymi) w zakresie obsługi technicznej obiektu Wymagania : min.

3 letniego doświadczenia zawodowego praktycznej wiedzy technicznej w zakresie obsługi i konserwacji instalacji oraz urządzeń w hotelu (instalacje wewnętrzne, zewnętrzne oraz obsługa HVAC, BMS, p.

poż.) zdolności manualne typu złota rączka gotowości do pracy zmianowej (w tym w święta i w porze nocnej) sumienności, samodzielności w działaniu oraz umiejętności pracy zespołowej kultury osobistej oraz umiejętności organizacji stanowiska pracy dobrego stanu zdrowia, zdolności do pracy na wysokości Mile widziane : uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV podstawowa znajomość obsługi komputera doświadczenie w pracy w hotelu Oferujemy : stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przyjazne warunki pracy dobre warunki socjalne opiekę lekarską w prywatnej klinice Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku