Operator maszyn tekstylnych
Work Service
Białystok, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pewnego zatrudnienia? Chcesz pracować firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Wolne weekendy są dla Ciebie ważne?

Jeśli odpowiedziałeś 3 x TAK- ta praca jest dla Ciebie! Poszukujemy operatora maszyn tekstylnych dla wiodącego producenta dywanów wełnianych.

Zakres obowiązków : - obsługa maszyn dziewiarskich Czego oczekujemy? - zaangażowania - dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) Co oferujemy?

 • spokojną i stabilną pracę, w której wszystkiego Cię nauczymy - wizytę w miejscu pracy i spotkanie z przyszłym pracodawcą - wdrożenie w początkowym etapie zatrudnienia zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - premia za frekwencję nawet 150 zł miesięcznie - dodatek do każdej godziny nocnej - wolne weekendy - możliwość poszerzenia kwalifikacji
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku