Operator maszyn tekstylnych
Work Service
Białystok, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pewnego zatrudnienia? Chcesz pracować firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Wolne weekendy są dla Ciebie ważne?

Jeśli odpowiedziałeś 3 x TAK- ta praca jest dla Ciebie! Poszukujemy operatora maszyn tekstylnych dla wiodącego producenta dywanów wełnianych.

Zakres obowiązków : - obsługa maszyn dziewiarskich Czego oczekujemy? - zaangażowania - dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) Co oferujemy?

  • spokojną i stabilną pracę, w której wszystkiego Cię nauczymy - wizytę w miejscu pracy i spotkanie z przyszłym pracodawcą - wdrożenie w początkowym etapie zatrudnienia zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - premia za frekwencję nawet 150 zł miesięcznie - dodatek do każdej godziny nocnej - wolne weekendy - możliwość poszerzenia kwalifikacji
  • Zgłoś tę pracę