Opiekunka z podst./komunik. niemieckim do seniorki 1000-1250
Danzige Pflege
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Opiekunka z podstawowym / komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy do samotnej seniorki / nowe zlecenie numer oferty 004351 od zaraz - do ustalenia 48306 Senden! 1000-1250 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA Opiekunka z podstawowym / komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy do samotnej seniorki z 48306 Senden! Mobilna seniorka poszukuje opiekunki, która lubi spacery, ma prawo jazdy.

Podopieczna jest osobą zapominalską. Kiedyś pomagała ludziom z Czarnobyla, dlatego też umiała dogadywać się po rosyjsku.

Seniorka jest osobą bardzo sympatyczną, spokojną. Ma dwie córki. Seniorka mieszka samotnie w domu z ogrodem. Wymagania : - podstawowa znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane - prawo jazdy nie jest wymagane, mile widziane - osoby nie / -palące Nasza oferta : - praca na dowolny wymiar czasu - praca legalna w oparciu o umowę zlecenie.

Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

 • z góry opłacona i zorganizowana podróż - Niemieckie ubezpieczenie - stała opieka koordynatora - PREMIE ŚWIĄTECZNE
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku