Kierowca zaopatrzeniowiec. Samochody dostawcze kat. b
Edmark
Ustrzyki Dolne, Podkarpackie
2 d. temu

Jesteśmy dystrybutorem artykułów spożywczych w Bieszczadach ponad 20 lat. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko kierowca zaopatrzeniowiec.

Do zakresu obowiązków kandydata będzie należał dowóz towarów do naszych Klientów czyli sklepów, restauracji, pensjonatów i hoteli.

Co związane z powyższym - również załadunek towaru w magazynie hurtowni oraz rozładunek u Klienta. Obszar na jakim będzie pracować osoba, którą zaprosimy do współpracy, to powiaty : Bieszczadzki, Leski i Sanocki, godziny pracy ok.

7-15, pon-pt + sezonowo soboty 7-12. W sezonie większy wymiar godzin. Do obowiązków będzie należeć również przygotowanie towaru dla innego kierowcy lub odebranie dostawy od naszego dostawcy.

Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale posiadanie prawa jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych w tym przypadku jest niezbędne.

W zamian możemy zaoferować : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat. Okres zatrudnienia : pełny rok.

Stabilnie wypłacane wynagrodzenie oraz system premiowy. Okazjonalne świadczenia pracownicze. Wynagrodzenie brutto 3500zł, czyli ok.

2500 netto + premie (w sezonie do 3500). Do aplikacji prosimy załączyć życiorys - CV. Preferujemy kontakt osobisty w siedzibie firmy : ul.

29 Listopada 26, Ustrzyki Dolne lub telefoniczny 502330068

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku