Pracownik na linii produkcyjnej bez znajomość języka
Flexcraft
Zielona Góra, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zastanawiałeś się nad wyjazdem do pracy na terenie Holandii, ale miałeś obawy czy poradzisz sobie z komunikacją w języku angielskim?

To nie problem! Mamy dla Ciebie oferty pracy, gdzie będziesz rozmawiał w swoim ojczystym języku. Zakres obowiązków Praca na linii produkcyjnej przy przepakowywaniu produktów spożywczych Kontrola jakości i sortowanie Etykietowanie i skanowanie produktów Oferujemy : pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF, dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy), pomoc w organizacji przejazdu do Holandii, wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.

atrakcyjne stawki godzinowe, dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO), umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.

Wymagania : zaangażowanie w wykonywane obowiązki, terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy, mile widziane prawo jazdy kat.

B, dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej! Nie interesuje Cię praca na produkcji ?

Znajdziemy dla Ciebie coś innego! Jesteśmy prężnie działającą Agencją zatrudnienia! Dysponujemy różnymi ofertami pracy np.

w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach, przetwórstwie mięsnym i wiele innych. Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku