Rozpocznij karierę w bankowości!
Randstad Polska
Warszawa, Polska
4 d. temu

Chcesz rozwijać się w bankowości i biegle posługujesz się językiem angielskim? Znasz na poziomie zaawansowanym język niemiecki bądź holenderski?

Jeśli tak, nie czekaj - aplikuj!

Poszukujemy junior specjalistów dla naszego klienta - jednego z największych banków w Polsce o podejściu innowacyjnym i stabilnej pozycji rynkowej.

Jako Młodszy Specjalista będziesz sprawdzał profile klientów i monitorował transakcje pracując w jednym z zespołów walczących z finansowaniem terroryzmu i praniem brudnych pieniędzy.

Doświadczenie nie jest wymagane, nasz klient gwarantuje wprowadzający pakiet szkoleniowy!

oferujemy

  • umowa o pracę,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta Stay FIT i Multisport),
  • premia roczna,
  • budżet szkoleniowy,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • bezpłatne kursy języka angielskiego,
  • elastyczne godziny pracy.
  • zadania

  • analiza informacji o klientach,
  • sprawdzanie profilów KYC,
  • monitorowanie transakcji,
  • dokumentowanie procesu,
  • wyszukiwanie informacji,
  • kontakt z klientem (w przypadku osób ze znajomością jęz. niemieckiego bądź holenderskiego).
  • oczekujemy

  • masz umiejętności analityczne,
  • posiadasz stopień naukowy z dowolnego przedmiotu,
  • biegle posługujesz się językiem angielskim (czytanie i pisanie),
  • umiesz udzielać wsparcia klientom wewnętrznym i zewnętrznym w spełnieniu i zrozumieniu ich potrzeb i oczekiwań,
  • realizujesz zadania i osiągasz wyniki w sposób wydajny, terminowy i wysokiej jakości,
  • masz umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i nawiązywania połączeń w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań.
  • Mile widziane :

  • znajomość języka holenderskiego bądź niemieckiego w stopniu min. B2,
  • masz pierwsze doświadczenie w obszarze AML / KYC.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47