Praca Katowice, Sprzedawca, Punkt Firmowy Sony Centre
Punkt Firmowy SONY
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Sony Centre Właśnie Skończyłeś szkołę? Jesteś wesołą, energiczną osobą łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi? Interesujesz się nowinkami technologicznymi, elektroniką użytkową, fotografią?

Zapraszamy do naszego zespołu. Sprawdź się jako doradca klienta w salonie firmowym Sony. Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Sony Miejsce pracy : Katowice C.

H. Libero Sony Centre Oferujemy : Kandydatom na w / w stanowisko oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w z prestiżową marką, dostęp do nowoczesnych technologii oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista d.

s. Sprzedaży, prowadzonej przez firmę KSK Dystrybucja sp.zo.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.

Oświadczam ponadto, że zostałem / -am poinformowany / -a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku