Pracownik Montażowy - BMW x1 i MiniCooper
Sagius recruitments, s.r.o.
Lublin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Praca na linii montażowej dla firmy produkującej samochody.Na linii montowane są drzwi, wnętrze, lampy, kable elektryczne i wszelkiego rodzaju częsci do samochodów marki BMW i MiniCooper.

Zwykle po obu stronach jest 2 pracowników.Praca na 2 zmiany. Wynagrodzenie : od 16,73€ / bruttoRozpoczęcie pracy od 16.8.

2021WYMAGANIA : Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego!TEST - Online -po Angielsku lub NiemieckuWzrost od 165cm do 192cm max!Wymagane prawo jazdy kat.

B (to nie jest warunek) Oferujemy : - holenderska umowa o prace- tygodniowe wynagrodzenie (wymagane posiadanie własnego konta bankowego)- 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku- zapewnione zakwaterowanie- transport do / z pracy samochodami służbowymi- pomoc polskiego koordynatora przy załatwianiu potrzebnych dokumentów w HolandiiWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku