Junior Digital Marketing Specialist
Danone
Warszawa, PL
2 d. temu
source : Just Join IT

O PRACY :

Jako Junior Digital Marketing Specialist będziesz wsparciem dla Digital Managera w prowadzeniu projektów dla kategorii produktów w ramach jednej ze spółek grupy DANONE.

Będziesz odpowiedzialny / a za tworzenie treści edukacyjnych, rozwój wybranych platform digitalowych oraz weźmiesz udział w egzekucji strategii komunikacji oraz informacji produktowej w mediach cyfrowych.

Twoje zaangażowanie pomoże w stworzeniu dopasowanej do potrzeb konsumenta komunikacji digitalowej, przyczyniającej się do dalszego wzrostu i umocnienia pozycji lidera naszych marek.

Dodatkowo będziesz zaangażowany / a w :

 • Realizację i monitoring działań prowadzonych na stronach internetowych (portalach brandowych, edukacyjnych, społecznościowych) oraz w wyszukiwarkach,
 • Planowanie, uruchamianie i optymalizowanie kampanii internetowych, narzędzi oraz platform digitalowych,
 • Koordynowanie i współpracę z agencjami zewnętrznymi oraz działami wewnętrznymi,
 • Analizę efektywności prowadzonych działań,
 • Monitorowanie rynku i identyfikację trendów.
 • O TOBIE :

  Rola Junior Digital Marketing Specialist jest dla Ciebie, ponieważ posiadasz min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie projektów digital lub e-commerce oraz posiadasz doświadczenie w pracy z mediami digital (social media, kampanie digital).

  Jesteś ceniony / a za dokładność, samodzielność i otwartość, a Twoje zamiłowanie i wiedza z obszaru nowych technologii często przeradza się w innowacyjne, niestandardowe pomysły i rozwiązania.

  Dodatkowo :

 • Efektywnie współpracujesz z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami wewnętrznymi,
 • Wykazujesz się doskonałymi zdolnościami analitycznego i logicznego myślenia, szczególnie w obszarze wskaźników mediów digitalowych,
 • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.
 • O NAS :

  DANONE to nie jest zwykła firma jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe .

  Dołączając do Działu Digital w DANONE otrzymasz możliwość rozwoju w ramach działu skupionego wyłącznie na działaniach w obszarze digital, w którym możesz zdobywać doświadczenie i wiedzę dotyczącą pełnego spectrum digital marketingu (content marketing, e- commerce itd.

  dla różnych kategorii produktowych.

  Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

  Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl / kariera-w-danone /

  OFERUJEMY :

 • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
 • Możliwość pracy w systemie hybrydowym, łączącym pracę zdalną ze stacjonarną w naszym biurze (model 3 : 2),
 • Będziesz mieć dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, który oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, m.in. prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie, Kartę sportową Multisport, zniżki dla pracowników na nasze produkty, specjalne rabaty od naszych partnerów (bilety do teatru, nauka języków obcych) i wiele innych.
 • Wszystkie benefity znajdziesz na : https : / / danone.pl / profesjonalisci / #benefity

  CO DALEJ :

  Po kliknięciu w Aplikuj założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, a następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, a następnie zaprosimy Cię na zdalne spotkanie z przełożonym.

  Informujemy, że administratorem danych jest Danone z siedzibą w Warszawie, ul. Redutowa 9 / 23(dalej jako "administrator").

  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Dane osobowe przetwarza...more

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku