Praca dla budowlańca.
Braciadud
Pabianice, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Szukamy ludzi pracowitych i sumiennych, którzy chcą mieć stałą pracę za godziwe wynagrodzenie. Praca na terenie Pabianic i Łodzi przy wykonywaniu dociepleń domów jedno , jak i wielorodzinnych.

Praca cały rok. Możliwy dojazd z Zelowa , Buczku , Czestkowa, Łasku , Kolumny, Dobronia, Pabianic. Wynagrodzenie co dwa tygodnie.

Możliwość zaliczek. Na początek umowa zlecenie następnie umowa o pracę. Pracujemy od 6-16. Praca od zaraz. Stawka dla fachowców od 17- 24 zł netto za godz.

W zależności od tego jak wiele potrafisz. Punktowane są takie umiejętności jak : klejenie styropianu, wełny, wstawianie narożników, zatapianie siatki, montaż parapetów , nakładanie , zacieranie tynków zewnętrznych.

Znaczenie ma jakość wykonanej pracy oraz czas. Nie musisz spełniać wszystkich punktów ale im więcej punktów spełniasz tym stawka wyższa.

Możliwość rozliczania także za m2. W pracy obowiązuje zakaz picia alkoholu. Chętnych zapraszam do kontaktu pod nr. 570 513 777.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku