Dyrektor marketingu
Mobilny HR Ewa Gradys
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Gradys (wpis KRAZ : 18796) poszukujemy : DYREKTORA MARKETINGU Lokalizacja : Wrocław Dla Klienta szukamy zmotywowanej osoby, która koncentruje się na marketingu opartym na danych.

Podstawowym celem tej pozycji jest tworzenie i zarządzanie naszą komunikacją marketingową, a także zarządzanie 12-osobowym zespołem marketingowym.

Wymagania : Ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Doświadczenie w tworzeniu treści marketingowych, Doświadczenie w zarządzaniu marketingiem opartym na lejkach, Doświadczenie w korzystaniu takich narzędzi jak Google Analytics / Heap Analytics / Hotjar / Amplitude, Doświadczenie w zarządzaniu zespołami, Bardzo dobrej znajomości j.

angielskiego, Podejście ukierunkowane na cel. W zamian chcemy zaoferować : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B, Wynagrodzenie podstawie 15 000 zł brutto i system premiowy, Ciekawe środowisko pracy, prywatną opiekę medyczną, członkostwo na siłowni i wiele innych.

Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV na adres : bądź za pośrednictwem serwisu. Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Mobilny HR Ewa Gradys siedzibą w Trzcielu, ul.

Kościuszki 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych jest ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.

z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016 / 679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający 2 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda.

Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny na adres : ewakaczmarek(a)mobilnyhr.

pl Przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan / Pani, iż przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016 / 679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku