Monter/ Monterka
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Cieszyn
12 min. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Bażanowice

Oferta :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawka zasadnicza w wysokości 3000 zł brutto
  • Rotacyjny rozkład pracy pomiędzy stanowiska stojące oraz siedzące
  • Dostęp do pakietu benefitów w ramach ManpowerPremium (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU, karta MultiSport)
  • Wymagania :

  • Bardzo dobry wzrok
  • Skrupulatność i precyzja
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zadania :

  • Montaż elementów
  • Wzrokowa kontrola jakości
  • Pakowanie
  • Zgłoś tę pracę