Skanowanie paczek na magazynie - 17 zł/h , praca na zmianie nocnej, Łódź P
KS Service sp. z o.o.
Łódź, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z Łodzi, poszukujemy osoby do pracy na magazynie logistycznym na stanowisku Magazyniera.

OFERUJEMY :

 • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres 3 miesięcy)
 • stawkę 17 zł / h brutto
 • pracę na jedną zmianę od pn do pt od 20 : 00 do 04 : 00 lub od 22 : 00 do 06 : 00
 • gwarancję wypłat w terminie
 • opiekę Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia
 • ZADANIA :

 • skanowanie paczek skanerem ręcznym
 • WYMAGANIA :

 • dyspozycyjność do pracy w godzinach : 20 : 00 do 04 : 00 lub od 22 : 00 do 06 : 00
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Serdecznie zachęcamy Cię do przesłania swojego CV oraz do kontaktu : 508 351 455!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku